Front Desk Officer (3200 RON NET)

Angajator: Partnerd
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.05.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Minim 6 luni experiență într-un job similar;
    - Abilități excelente de comunicare și relaționare;
    - Abilități organizaționale și atenție la detalii;
    - Cunoștințe PC (Pachet Office, in special Outlook, Word, Excel) și limba engleză;
    - Abilități de rezolvare a problemelor.

    Responsabilitati

    - Organizarea layout-ului și comandarea echipamentelor de birou;
    - Programarea întâlnirilor și gestionarea corespondenței;
    - Menținerea condiției biroului și gestionarea reparațiilor;
    - Negocierea contractelor și a prețurilor;
    - Administrarea facturilor și a corespondenței;
    - Salutarea vizitatorilor și gestionarea protocolului;
    - Soluționarea întrebărilor angajaților privind managementul biroului;
    - Colaborarea cu furnizorii de facilități;
    - Administrarea mărfurilor locale și a facturilor;
    - Oferirea de suport departamentului de resurse umane;
    - Participarea activă la planificarea și executarea evenimentelor;
    - Asigurarea securității și confidențialității datelor.

    Alte informatii

    Program: L-V de la 09:00 la 18:00

    Salariu: 3200 RON NET

    Beneficii: Masa la serviciu si asigurare medicala la Regina Maria

    Salariu

    3200 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Asigurare medicala
    • Catering / decontarea mesei de pranz
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Fun / Relax Area

    Aplica fara CV
    4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    3800 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (109)